Pronájem lodí

Nebudeme Vám namlouvat, že pronajímáme nejlepší a naprosto spolehlivé lodě. Za těch 25 let co v této branži děláme by to byla pouze nepravdivá informace.

Nabízíme lodě stejné jako všichni ostatní, nové, staré, dražší i levnější a s tím související rizika i výhody. Za čtvrt století máme svoje stálé zákazníky, kterým jsme vděční za jejich přízeň a právě díky nim přicházejí i zákazníci noví.

Snažíme se o individuální přístup, zajištění nestandartních podmínek co se týče termínů nástupu a dalších služeb spojených s pobytem na lodi.

Netlačíme charterové firmy s cenou dolů, protože sami lodě provozujeme a víme, že je to drahá záležitost, která musí být ekonomicky životaschopná.

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou renomovaných charterových firem po celém světě. Řadu z nich známe osobně.

V případě, že nenajdete prostřednictvím našeho vyhledávače Vámi požadovaný typ lodě, kontaktujte nás.

Kromě běžných lodí zajišťujeme i jachty pro delší přeplavby a regaty (Rolex middle sea race, Marmaris Sailing Week, Jabuka, …)

V kategorii megajachet Vám můžeme prostřednictvím společnosti OCEAN Independence zajistit luxusní jachty v těch nejexkluzivnějších lokalitách.

 

 

Dovolená na námořní plachetnici nebo motorové jachtě Vám umožní poznat skutečné moře, klidné i dravé, se všemi přírodními krásami, které jsou jinou cestou než po mořské hladině nedostupné. Objevíte čarokrásné ostrovy s prastarými kamennými stavbami, piniovými háji a pláněmi vonících travin krčících se pod neúprosnými paprsky jižního slunce.

Jde o aktivní způsob odpočinku, při kterém sami rozhodujete o průběhu celé Vaší dovolené.

Už nemusíte trávit dny na přeplněných plážích. Je konec časovým rozvrhům přímořských hotelů. Nastává dovolená, kterou si plánujete sami, plná klidu a pohody, nebo také sportovního vyžití a adrenalinu.

Můžete prožít nikým nerušené večery v opuštěných zátokách a čerpat další sílu z kouzla přírody, mořského vzduchu, nekonečného klidu a ticha. Také večeře připravené z vlastních úlovků v ohništích na břehu nebo útulné kuchyňce v podpalubí, zůstanou pro Vás jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Můžete si také pochutnat na řadě výtečných krajových specialit a kvalitních jižních vín v typických rybářských vesničkách s úzkými uličkami a zapadlými hospůdkami.

Během dne se můžete koupat a potápět v křišťálově čisté vodě v civilizací zapomenutých zátokách nebo prostě jen tak lenošit a vychutnávat dovolenou plnými doušky.

Při přeplavbách mezi jednotlivými ostrovy Vás jistě rozveselí hejna delfínů a zvědavých racků. Nezapomenutelný je i východ a západ slunce, který nad třpytivou mořskou hladinou a temnými ostrovy vypadá jak obrovská rozžhavená koule, jež Vás na několik okamžiků zahalí svým zvláštním a tajemným jasem.

Na svých plavbách se také jistě setkáte se spoustou zajímavých lidí, se kterými Vás budou spojovat stejné zájmy a cíle. Poznáte i typické domorodce, kteří každý den i každou noc neúnavně vyplouvají na svých bárkách za rybolovem stejně tak, jak to po staletí dělali jejich předkové.

Se svou lodí můžete zakotvit jak v luxusních marínách, tak u nábřeží starobylých přístavů plných unikátních historických staveb a doplnit své lodní zásoby v malebných obchůdcích a na tržištích, kde po celý den nabízejí lákavé dary moře, vyzrálé ovoce a čerstvou zeleninu.

Námi provozované lodě jsou tovární výroby, vybavené dle předpisů zemí, ve kterých plují. Lodě nad 10 m délky již nabízejí komfortní pobyt pro 4 - 6ti člennou posádku. K zařízení těchto lodí patří kompletně vybavená kuchyňka, lednička, 1-2 WC se sprchovým koutem s teplou vodou, ložní prádlo, nafukovací člun, záchranné prostředky a samozřejmě veškeré pomůcky a přístroje potřebné k navigaci, včetně satelitních navigačních přístrojů. Plachetnice jsou vybaveny naftovými motory vyvinutými speciálně pro použití na lodích, které vynikají zejména bezporuchovým chodem a nízkou spotřebou. Většina lodí je nových nebo zánovních s pravidelnou kontrolou a servisem.

Podmínkou uskutečnění takové dovolené je vlastnictví průkazu opravňujícího k vedení rekreačního plavidla na moři a povinnost jednoho člena posádky vlastnit oprávnění k používání námořní radiostanice. Zájemcům, kteří tuto podmínku nesplňují, nabízíme možnost vedení jachty zkušeným kapitánem, který se postará o bezpečný průběh celé plavby a v případě zájmu zasvětí celou posádku do problematiky ovládání lodě.

Vzhledem k pořizovacím cenám, které u těchto lodí dosahují několikamilionových částek, nákladům na provoz a údržbu se pronájem stal nejběžnějším a finančně nejschůdnějším způsobem, jak trávit volný čas na těchto bílých krasavicích. Neváhejte a vyzkoušejte si i vy tento jedinečný způsob dovolené.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.