Servis lodí a motorů

Naše firma Vám může zajistit kompletní služby v oblasti servisu Vaší jachty jako je kompletace při dodání lodě nebo průběžný servis včetně zajištění záručního a pozáručního servisu.

Odborné práce (opravy trupů, lakování, servis motorů, plachet, …) zajišťujeme prostřednictvím autorizovaných partnerů.

Na naší chorvatské pobočce v Marině Dalmacija – Sukošan, nabízíme možnost kotvení s průběžným dohledem nad Vaší lodí.

Nabídka průběžného dohledu je určena především těm majitelům lodí, kteří znají cenu svého času a kteří ocení kvalitní přístup k jejich majetku. Veškeré služby jsou prováděny na základě požadavků a přání majitele jachty (pravidelný dohled nad lodí, servis, čištění, zastupování v legislativních záležitostech, doprava z letiště, zásobování lodě před vyplutím, ale také možnost využití firemních prostor včetně skladů).

Pro klienty pojištěné prostřednictvím společnosti PANTAENIUS zajistíme v případě pojistné události její vyřízení.

V případě Vašeho zájmu jsme Vám k dispozici.


Lakování lodí


Oprava poškozených lodí


Předsezónní servis

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.