Pojištění Pantaenius

Společnost PANTAENIUS patří mezi přední zprostředkovatele pojištění jachet v Evropě s více než stoletou tradicí jejíž služby využívá přes 80.000 majitelů lodí.

Mezi majiteli lodí je známá svým osobním přístupem, rychlostí a spolehlivostí plnění. Prostřednictvím rakouského zastoupení, s kterým spolupracujeme již od roku 2003 a s nímž jsme společně připravili české pojistné podmínky, Vám zajistíme kompletní pojištění Vašeho plavidla (povinné ručení, havarijní pojištění a úrazové pojištění) včetně dodatečných služeb jako jsou pojištění totální škody, pojištění v případě konfiskace, stávky, války a pojištění komerčních plavidel a plavidel určených pro závody.

V průběhu pojištění se na nás můžete kdykoli obrátit s Vašimi dotazy. V případě pojistné události jsme připraveni Vám pomoci s jejím řešením včetně možnosti zajištění opravy plavidla, nebo dodání náhradních dílů.

Platba pojištění je možná:

Benefity pojištění PANTAENIUS:

Podrobné informace jsou součástí pojistných podmínek.
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.