Pojištění

Pojištění Bond Plus

Kryje částečné nebo úplné zadržení kauce sjednané ve smlouvě o pronájmu pro případ škody vzniklé během charterové cesty až do výše sjednané pojistné částky.

Vaše výhody

 

Pojištění Bond

Pojištění Bond Plus lze uzavřít i samostatně, nebo pokud je krytí zálohy pro vaši charterovou plavbu nedostatečné, můžete si zakoupit pojištění Bond Plus, které doplní váš charterový balíček.

 

Riziko regaty plně pojistitelné

Ztráty, ke kterým dojde během regaty nebo tréninku na regatu, mohou být zahrnuty za příplatek
bez spoluúčasti.

 

Spolehlivé krytí

Pokud je škoda uplatněna, existuje krytí již při zadržení vkladu - ať už oprávněně, či nikoli.

 

Podpojištění

Námitka podpojištění je vyloučena.

 

Celosvětové pokrytí

Pojistné krytí platí po celém světě.

 

Poškození motoru nebo převodovky

Poškození motoru nebo převodovky není vyloučeno.

 
 

Chraňte svůj vklad - zvolte si, prosím, preferovanou částku

Uzavření je možné až do převzetí jachty.

Pokud je požadováno vyšší pojištění záruky, můžete proces opakovat. Vezměte prosím na vědomí, že pojištění Bond Plus lze v rámci jedné rezervace zvolit pouze jednou.

 

Různé dostupné částky krytí

Lze využít samostatně nebo jako doplněk k charterovému balíčku.

 
Bond 1,000 € Cena 71.43 €  
Bond 2,000 € Cena 134.45 €  
Bond 3,000 € Cena 184.87 €  
Bond 5,000 € Cena 285.71 €  
Bond 8,000 € Cena 436.97 €  
Bond 10,000 € Cena 537.82 €  
Bond 15,000 € Cena 806.72 €  
Cena
 
Objednat
 
 

Zde uvedené pojistné je čisté pojistné. Počítá se aktuálně platná daň z národního pojištění v zemi vašeho bydliště. Výsledkem může být odlišné pojistné.

*Ztráty, ke kterým dojde během regaty nebo tréninku na regatu, mohou být zahrnuty za příplatek. Ceny naleznete v procesu online nákupu. Spoluúčast činí 100 EUR a platí pro každý případ ztráty jachty. Nevzniká, pokud škoda přesáhne tuto částku.

Dodatečné krytí vaší charterové cesty

V závislosti na vašich individuálních potřebách zahrnují naše charterové balíčky pojištění odpovědnosti kapitána, pojištění storna cesty, cestovní zdravotní pojištění a pojištění dluhopisů pro kapitána a až devět členů posádky. Platí pro jednu loď a charterový výlet.

Pojištění odpovědnosti kapitána Pantaenius nabízí kapitánovi pojištění odpovědnosti za škody, které vzniknou během používání cizí motorové nebo plachetní jachty, po celý rok. Krytí nastupuje v okamžiku, kdy nelze uplatnit vlastní pojištění odpovědnosti jachty. Toto pojištění je k dispozici soukromým i komerčním kapitánům a zajišťuje pojistnou ochranu po celém světě.

Další informace

Informace o produktu Pojištění dluhopisů Plus

Než provedete rezervaci, přečtěte si prosím důležité informace o produktu týkající se termínů rezervace a cen:

  1. Pojištěny mohou být osoby s bydlištěm v Evropské unii, Švýcarsku, Spojeném království (UK), Norsku nebo na Islandu. Z daňových/právních důvodů nemohou být pojistníky osoby, které mají bydliště ve Spojeném království (UK) nebo Itálii. Takové osoby však mohou být spolupojištěny jako členové posádky nebo kapitáni. Uzavření je možné do dne odjezdu.
  2. Zde uvedené pojistné je čisté pojistné. Počítá se aktuálně platná daň z národního pojištění v zemi vašeho bydliště. Výsledkem může být odlišné pojistné.