Pojištění kauce

Pojištění Kauce Plus

Kryje částečné nebo úplné zadržení kauce sjednané ve smlouvě o pronájmu pro případ škody vzniklé během charterové cesty až do výše sjednané pojistné částky.

Vaše výhody

 

Pojištění Kauce

Pojištění Kauce Plus lze uzavřít i samostatně, nebo pokud je krytí zálohy pro vaši charterovou plavbu nedostatečné, můžete si zakoupit Pojištění Kauce Plus, které doplní váš charterový balíček.

 

Riziko regaty plně pojistitelné

Ztráty, ke kterým dojde během regaty nebo tréninku na regatu, mohou být zahrnuty za příplatek
bez spoluúčasti.

 

Spolehlivé krytí

Pokud je škoda uplatněna, existuje krytí již při zadržení vkladu - ať už oprávněně, či nikoli.

 

Podpojištění

Námitka podpojištění je vyloučena.

 

Celosvětové pokrytí

Pojistné krytí platí po celém světě.

 

Poškození motoru nebo převodovky

Poškození motoru nebo převodovky není vyloučeno.

 
 

Chraňte svou kauci - zvolte si, prosím, preferovanou částku

Uzavření je možné až do převzetí jachty.

Pokud je požadováno vyšší pojištění záruky, můžete proces opakovat. Vezměte prosím na vědomí, že Pojištění Kauce Plus lze v rámci jedné rezervace zvolit pouze jednou.

 

Různé dostupné částky krytí

Lze využít samostatně nebo jako doplněk k charterovému balíčku.

 
Kauce 1,000 € Cena 71.43 €  
Kauce 2,000 € Cena 134.45 €  
Kauce 3,000 € Cena 184.87 €  
Kauce 5,000 € Cena 285.71 €  
Kauce 8,000 € Cena 436.97 €  
Kauce 10,000 € Cena 537.82 €  
Kauce 15,000 € Cena 806.72 €  
Cena
 
Objednat
 

Pojištění Pantaenius Charter

Upozorňujeme, že charterové pojištění nabízí pouze společnost Pantaenius GmbH, Německo. Tento odkaz vás přesměruje na webové stránky společnosti Pantaenius GmbH, Německo. Pokud jste si vybrali pojistnou ochranu a zadali údaje pojistníka, obdržíte e-mail s aktivačním odkazem pro uzavření smlouvy.

Poznámka: Pro pojištění Pantaenius Charter platí německé právo.

pokračovat
zavřít
 

Zde uvedené pojistné je čisté pojistné. Počítá se aktuálně platná daň z národního pojištění v zemi vašeho bydliště. Výsledkem může být odlišné pojistné.

*Ztráty, ke kterým dojde během regaty nebo tréninku na regatu, mohou být zahrnuty za příplatek. Ceny naleznete v procesu online nákupu. Spoluúčast činí 100 EUR a platí pro každý případ ztráty jachty. Nevzniká, pokud škoda přesáhne tuto částku.

Další informace

Informace o produktu Pojištění kauce Plus

otevřít zavřít

Než provedete rezervaci, přečtěte si prosím důležité informace o produktu týkající se termínů rezervace a cen:

  1. Pojištěny mohou být osoby s bydlištěm v Evropské unii, Švýcarsku, Spojeném království (UK), Norsku nebo na Islandu. Z daňových/právních důvodů nemohou být pojistníky osoby, které mají bydliště ve Spojeném království (UK) nebo Itálii. Takové osoby však mohou být spolupojištěny jako členové posádky nebo kapitáni. Uzavření je možné do dne odjezdu.
  2. Zde uvedené pojistné je čisté pojistné. Počítá se aktuálně platná daň z národního pojištění v zemi vašeho bydliště. Výsledkem může být odlišné pojistné.

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.