Nafukovací čluny

Na základě Vašich požadavků doporučíme a nabídneme nejvhodnější variantu nafukovacího člunu, tak abyste byli spokojeni.

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem jsme zúžili naši nabídku pouze na čluny ZODIAC, BOMBARD, ADVENTURE a ALLROUNDMARIN.

V naší nabídce jsou pouze kvalitní výrobky, na které je zajištěn záruční a pozáruční servis. Společně se čluny Vám můžeme dodat motory MERCURY a TOHATSU v cenově zvýhodněných kompletech. Pro námi dodávané čluny zajišťujeme registraci, pojištění a veškeré služby související s jejich provozem.

Při rozhodování o značce, typu, stáří, dodavateli, ... myslete na to nejdůležitější:

LOĎ MÁ PŘINÁŠET RADOST, NE STAROST

V případě Vašeho zájmu jsme Vám k dispozici.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.