Sealine

Využijte výhodné ceny motorových člunů SEALINE.
S novou modelovou řadou pro období 2021/2022 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely motorových člunů SEALINE a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2022.

Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 44.912,- EUR v případě modelu SEALINE S430.

Nabídka je časově omezena.

 

SEALINE má aktuálně v nabídce šest typů lodí v délkách 33, 38, 45 a 53 stop ve sportovním provedení s posuvnou střechou, ale i variantu s flybridge.

Na čtyřistapadesátce zaujme na první pohled prostorný kokpit s jedinečným elektronicky ovládaným sezením, který se stisknutím tlačítka proměňuje ve velkorysý relaxační a jídelní prostor pro osm osob. Z dalších vymožeností můžeme vyjmenovat obrovskou otevírací střechu, prostornou hydraulickou záďovou plošinu nebo výkonné IPS motory Volvo Penta.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky naleznete na www.sealine.com

Podílové vlastnictví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.


Tiskové zprávy

SEALINE F 380 - Profil YR 2_2015.pdf
SEALINE C330 - Lodě Yacht 3_2015.pdf
SEALINE 7530 - Novinky YR 7_2015.pdf