Moody

Tradice loděnice Moody sahá až do druhé poloviny 19. století. Ve světě jachtingu se jedná o jednu z nejstarších značek. Pravidlem loděnice vždy bylo, a je tomu tak i nadále, použití nejkvalitnějších materiálů a nejlepších řemeslníků. Tímto přístupem Moody získala respekt mezi náročnými jachtaři. V roce 2007 značku převzal jeden z největších výrobců jachet na světě Hanse Yachts AG a přidal tak luxusní řadu ke své standardní produkci.

Od roku 1981 spolupracuje Moody s vynikajícím designérem megajachet Billem Dixonem. Produktem spolupráce jsou dnes dvě výrobní řady Aft Cockpit a Decksaloon. První z nich navazuje na starou loďařskou tradici a eleganci, druhá kombinuje osvědčené prvky s inovativním přístupem.

Řada Aft Cockpit nabízí elegantní jachty klasických nestárnoucích tvarů. Rovná nástavba, opačně skloněná záď, kombinace přírodního teaku a leštěného mahagonu, oválná okénka a velká porce nerezu na palubě, odkazují na zlatý věk lodního designu. Stejnou inspiraci nezapře ani bohatě zařízený interiér, kombinující tmavý leštěný mahagon se světlou kůží.

Decksaloon přichází naopak s moderními prvky, které mnozí jachtaři na jiných lodích postrádají. Hlavním lákadlem je vysoký Decksaloon , který spojuje klady salónu jednotrupé jachty s výhodami, které najdeme jen v rozměrných obývacích prostorech katamaranů. Salón dává posádce možnost skloubení pobytu uvnitř s přímým kontaktem s okolím lodi. Vynikající idea dokázala bez překážky propojit obytný kokpit s interiérem. Střecha salonu přesahuje nad kokpit, který může být ochráněn před nepřízní počasí a před sluncem.

Klidová část interiéru je umístěna v přední části lodi a je zcela oddělena od ruchu v salónu a kokpitu. Poskytuje maximální soukromí.

Vysoká nástavba nebrání ve výhledu od kormidla. Kormidelník má za plavby vynikající přehled o lodi, je velmi dobře chráněn před nepřízní počasí a má neopakovatelnou možnost, vychutnat si skvělé jízdní vlastnosti pohodlné jachty.

V současné době loděnice nabízí 2 modely v řadě Aft Cockpit v délkách 41 a 45 stop a 3 modely v řadě Decksaloon v délkách 45 až 62 stop.

Plachetnice Moody 54 byla nominována na ocenění Evropská loď roku v kategorii Luxury Cruiser.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky výrobce naleznete na www.moodyboats.com

Podílové vlastnicví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.

Články v internetovém časopisu MY BOAT:

Test MOODY 45DS 


Tiskové zprávy

MOODY AC 41 - Profil YR 2_2013.pdf
MOODY 45 DS - Test YR 8_2013.pdf


Aft cockpit


Decksaloon

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.