Hanse

Využijte výhodné ceny plachetnic HANSE.

S novou modelovou řadou pro období 2021/2022 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely plachetnic HANSE a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2022.
Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 50.517,- EUR v případě modelu HANSE 588.

Nabídka je časově omezena.

Hanse Yachts je nejdynamičtěji se rozvíjející loděnice na světě. Ze skromných začátků v roce 1993 se dokázala za 20 let své existence propracovat mezi největší výrobce jachet na světě. Moderní přístup k lodní konstrukci i výrobě se osvědčil a dnes jde o značku, která ve světě udává směr, kterým se mají ostatní ubírat.

Rychlost a snadné ovládání minimální posádkou jsou vlastnosti značce Hanse vlastní. V podpalubí jsou to prostor, pohodlí a detaily, které činí pobyt na jachtě příjemnější. Na malé či velké Hanse, vždy máte pocit, že nabízí více než je tomu u konkurence.

Design jachet Hanse má na starosti kancelář Judel/Vrolijk, která je známá účastí v Americkém poháru, ve třídě TP 52 či mezi jachtami Mini Maxi třídy. Vynikající designéři dokážou optimalizovat tvary jachet, nalézt ideální hranici mezi prostorem v podpalubí a rychlostním potenciálem.

Rychlé trupy jsou vybaveny výkonnou takeláží, s velikou hlavní plachtou a samopřehazovací kosatkou. Díky kosatce stačí kormidelníkovi při obratu jen otočit kormidlem. Snadné ovládání spolu s dalšími zmíněnými klady, přitahuje k jachtám Hanse stále více začínajících i zkušených jachtařů.

V současné době loděnice nabízí 8 modelů jachet v délkách od 31 do 67 stop.


 

Plachetnice HANSE 315 získala na výstavě BOOT Düsseldorf ocenění Evropská loď roku 2016.

 

 

Loděnice Hanse nabízí dodání náhradních dílů prostřednictvím svého E-shopu.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

 

Oficiální stránky výrobce naleznete na www.hanseyachts.com

 

Podílové vlastnicví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.

 

 

 

Články v internetovém časopisu My Boat:

Představení plachetnice Hanse 315

Test lodě Hanse 385

Novinka Hanse 455

Hanse 315 sbírá ocenění

Představujeme Hanse 675


Tiskové zprávy

HANSE 505 - Yacht 4_2014.pdf
HANSE 455 - Lodě Yacht 10_2014.pdf
HANSE 385 - Test YR 4_2015.pdf
HANSE 675 - Novinky YR 5_2015.pdf
HANSE Group - Akce Yacht 7-8_2015.pdf


Hanse

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.