Fjord

 

Loděnice Fjord patřící dnes do skupiny Hanse Group. Navazuje na svoji dlouholetou a úspěšnou tradici, kvalitou a moderním přístupem. Moderní design dělá z člunů Fjord jachty, které se absolutně vydělují z davu, jachty které nezaměníte s jinými. Jednoduchý futuristický design vychází z přesvědčení, že za krásného počasí chce posádka jachty trávit maximum času na palubě. Proto je prostor venku maximalizován a ani větší počet hostů se na palubě necítí stísněně.

Jachty Fjord vynikají sportovním charakterem, který je podtržen i vynikajícími plavebními vlastnostmi a vysokými výkony. Nadchnou posádku při krátkých plavbách za tyrkysovou vodou opuštěných zátok, ale zároveň poskytnou maximální pohodlí při delších cestách za vyhlášenými lokalitami na pobřeží. 

Jachty Fjord pomáhají svým majitelům vykročit z davu a stát se na vodě nezaměnitelnými osobnostmi se sportovním švihem.

V současné době loděnice nabízí 7 modelů v délkách od 28 do 56 stop.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky naleznete na www.fjordboats.com

 

Podílové vlastnicví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.


Tiskové zprávy


Fjord

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním svých osobních údajů udělujete souhlas provozovateli stránek tpscentrum.cz, tj. společnosti TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346, aby vaše osobní údaje poskytnuté odesláním formuláře byly zpracovávány společností TPS centrum, s.r.o., za účelem vyřízení vašeho požadavku. Máte právo přístupu ke svým poskytnutým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoli bezplatně na e-mailové adrese provozovatele stránek odvolat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně.

Správcem vašich osobních údajů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je TPS centrum, s.r.o., Lipůvka 371, 679 22, Lipůvka, Česká republika, IČ: 29193346.