TPS Centrum » Hanse Group » Varianta » Varianta

Varianta

Před 40 lety uvedla německá loděnice Dehler na trh jachtu nazvanou Varianta 18. Jednoduchá loď za mimořádně nízkou cenu měla přitáhnout k jachtingu mladé lidi, což se výrobci povedlo. Bylo vyrobeno 5.500 kusů této malé jachty. V roce 2009 se loděnice rozhodla úspěch zopakovat a vznikla nová verze stejné plachetnice.

Dnes jsou v nabídce 3 modely jachet Varianta. Kromě nejmenší  Varianty 18 to jsou dále Varianta 37 a Varianta 44. Větší jachty jsou postaveny na trupech úspěšných modelů Hanse. To je záruka bezpečnosti a výborných plavebních vlastností. Společnou vlastností všech jachet Varianta je bezkonkurenčně nízká cena a jednoduché, ale účelné zařízení interiéru i exteriéru, které je možné postupem času vybavovat dalšími dodávanými komponenty. Varianty představují ideální moderní startovní lodě pro mladé, kterým nedokáže cenou konkurovat žádná jiná nová jachta.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@tpscentrum.cz

Oficiální stránky naleznte na www.varianta.info/

Zájemcům o plachetnice VARIANTA poskytneme přístup k aplikaci pro iPad se všemi aktuálními informacemi k jednotlivým modelům včetně ceníků a specifikací.

Podílové vlastnicví lodí:

Těm, kteří zvažují koupi nové lodě a nevyužijí ji celoročně, můžeme nabídnout možnost podílového vlastnictví lodí, které umožní mít k dispozici daný počet týdnů dle výše podílu a současně se podělit o provozní náklady mezi jednotlivými majiteli. V uvedeném případě nabízíme zajištění kompletního servisu, včetně využití skladových prostor pro jednotlivé majitele v rámci Mariny Dalmacija v Chorvatsku.


Tiskové zprávy

VARIANTA 37 - Profil YR 2_2014.pdf
VARIANTA 37 - Lodě Yacht 7_2014.pdf


Varianta