TPS Centrum » Aktuálně

Námořní audio výbava FUSION – novinka v naší nabídce.

Novozélandská značka FUSION je vedoucím světovým výrobcem námořního audio vybavení, jejíž výrobky najdete v nabídce většiny světových loděnic. Mezi přednosti výrobků značky FUSION patří jednoduché, intuitivní ovládání a jejich vysoká kvalita a spolehlivost. Rádia FUSION dokáží přehrávat hudbu z mobilních telefonů a vyšší řady rádií je možné ovládat a nastavovat z chytrých telefonů, hodinek, tabletů a prostřednictvím sítě NMEA2000 i z lodních plotterů.
V nabídce značky FUSION je několik řad autorádií od základního modelu MS-RA55, po prémiovou řadu 750 se schránkou na mobil, nebo DVD přehrávačem, která nabízí ovládání 4 samostatných zón s možností rozšíření o další příslušenství.
Kromě rádií, jsou v nabídce vodotěsné reproduktory včetně přenosných o výkonu 40W se zabudovaným FM rádiem s možností Bluetooth propojení s chytrými telefony. Přenosné reproduktory FUSION STEREOACTIVE jsou vzhledem ke své odolnosti vhodné pro jakékoli vodní, nebo outdoorové aktivity.
Optimální volbou je rádio MS-RA70N, které nabízí 2 samostatné zóny, ovládání prostřednictvím Bluetooth z chytrého telefonu, nebo prostřednictvím sítě NMEA2000 z lodních plotterů. Velkou výhodou tohoto modelu jsou jeho rozměry, které jsou kompatibilní s běžnými autorádii, tudíž jeho výměna za původní rádio je velmi snadná.

Představení rádia FUSION MS-RA70N: https://www.youtube.com/watch?v=7vWfLbR5-lU

Rádio FUSION MS-RA70N je možné zakoupit v setu s jedním párem vodotěsných reproduktorů za zvýhodněnou cenu 12.690 Kč (vč. DPH).
Součástí dodávky je český manuál a zajištění kompletního servisu.

Více informací o produktech značky FUSION:
https://www.fusionentertainment.com/

Zájemcům o zakoupení audio zařízení FUSION rádi poradíme.

TPS centrum

www.tpscentrum.cz

 

 


Na výpis novinek