TPS Centrum » Aktuálně

Aktuálně

Využijte výhodné ceny plachetnic HANSE a DEHLER

Vážení, s novou modelovou řadou pro období 2018/2019 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely plachetnic HANSE a DEHLER a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2019. Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 66.090,- EUR v případě modelu HANSE 588. Nabídka je časově omezena. V případě zájmu podáme bližší informace.

Námořní audio výbava FUSION – novinka v naší nabídce.

Novozélandská značka FUSION je vedoucím světovým výrobcem námořního audio vybavení, jejíž výrobky najdete v nabídce většiny světových loděnic. Mezi přednosti výrobků značky FUSION patří jednoduché, intuitivní ovládání a jejich vysoká kvalita a spolehlivost. Rádia FUSION dokáží přehrávat hudbu z mobilních telefonů a vyšší řady rádií je možné ovládat a nastavovat z chytrých telefonů, hodinek, tabletů a prostřednictvím sítě NMEA2000 i z lodních plotterů. V nabídce značky FUSION je několik řad autorádií od základního modelu MS-RA55, po prémiovou řadu 750 se schránkou na mobil, nebo DVD přehrávačem, která nabízí ovládání 4 samostatných zón s možností rozšíření o další příslušenství. Kromě rádií, jsou v nabídce vodotěsné reproduktory včetně přenosných o výkonu 40W se zabudovaným FM rádiem s možností Bluetooth propojení s chytrými telefony. Přenosné reproduktory FUSION STEREOACTIVE jsou vzhledem ke své odolnosti vhodné pro jakékoli vodní, nebo outdoorové aktivity. Optimální volbou je rádio MS-RA70N, které nabízí 2 samostatné zóny, ovládání prostřednictvím Bluetooth z chytrého telefonu, nebo prostřednictvím sítě NMEA2000 z lodních plotterů. Velkou výhodou tohoto modelu jsou jeho rozměry, které jsou kompatibilní s běžnými autorádii, tudíž jeho výměna za původní rádio je velmi snadná. Představení rádia FUSION MS-RA70N: https://www.youtube.com/watch?v=7vWfLbR5-lU Rádio FUSION MS-RA70N je možné zakoupit v setu s jedním párem vodotěsných reproduktorů za zvýhodněnou cenu 12.690 Kč (vč. DPH). Součástí dodávky je český manuál a zajištění kompletního servisu. Více informací o produktech značky FUSION: https://www.fusionentertainment.com/ Zájemcům o zakoupení audio zařízení FUSION rádi poradíme.

Technické prohlídky plavidel v sezóně 2018

Vážení majitelé lodí, dovolujeme si vám připomenout kontrolu platnosti registrací vašich lodí. Jelikož každoročně na začátku sezóny se najde mnoho z vás, kteří na kapitanátu zjistí, že nedostanou nové povolení k plavbě do doby, než předloží platnou registraci, zahajujeme letos technické prohlídky již ve druhé polovině března. Zvýšený důraz bude kladen na datum expirace hasících přístrojů, pyrotechniky, lodní lékárničky a záchranných prostředků. Kromě provedení technické prohlídky můžeme nabídnout zajištění revizí záchranných prostředků, hasících přístrojů, dodání lodní výbavy dle platných předpisů a prodloužení registrací v daných lodních registrech. V případě provedení TP do konce března, vám bude účtována mimosezónní cena dle aktuálního ceníku společnosti Československý Lloyd spol. s r.o., která je pověřená Námořním úřadem České republiky k vydávání osvědčení technické způsobilosti plavidel. Cestovné bude účtováno ve stejné výši jako v předchozích sezónách. V případě více TP v jednom termínu bude účtován paušální poplatek za cestovné ve výši 2.500,- Kč (TP na pevnině), případně 3.000,- Kč (TP na ostrovech). Zájemce o provedení TP, žádáme o rezervaci termínů prohlídek. Podrobné informace sdělíme na vyžádání.