TPS Centrum » Aktuálně

Aktuálně

Nový SUNBEAM 36.2

V sobotu 3.6. proběhlo v rakouské loděnici SUNBEAM předání nové plachetnice SUNBEAM 36.2 českému majiteli. Představení lodě a současně její kontrolu vedl osobně majitel loděnice pan Gerhard Schöchl. Jde již o 5. loď vyrobenou touto loděnicí pro české klienty. Během následujících dnů bude loď transportována do Slovinska, kde bude zkompletovaná a připravena k první plavbě do mateřského přístavu. Majiteli přejeme příjemné chvíle strávené na nové lodi a šťastnou plavbu. Ing. Pavel Stejskal TPS centrum

Pojištění závodních plachetnic

Vážení, chtěli bychom Vás informovat, že po náročných jednáních můžeme opět prostřednictvím společnosti Pantaenius nabídnout pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem plachetnic při závodech. V případě zájmu nás kontaktujte.

Prodej použitých lodí

Vážení, dovolujeme si Vás informovat o oficiálním rozšíření naší spolupráce s webovým portálem BOATSHOP24.COM, který patří mezi přední zprostředkovatele použitých lodí. BOATSHOP24.COM ročně zprostředkuje 3 mil. kontaktů mezi majiteli lodí a kupujícími. V současné době má BOATSHOP24.COM 1.800 obchodních partnerů a jejich síť neustále roste. Během 3 měsíčního zkušebního provozu jsme prostřednictvím BOATSHOP24.COM zprostředkovali prodej 3 českých lodí. Vzhledem ke spolupráci s předními evropskými brokery, přicházíme s rozšířením a zkvalitněním služeb při prodeji nových i použitých lodí. Oceněním naší práce je i to, že se na nás obracejí zahraniční klienti se žádostmi o využití našich služeb v rámci legislativního zastoupení v České a Slovenské Republice. Ing. Pavel Stejskal TPS centrum

Hanse Tailor-made

Loděnice Hanse přichazi s mimořádnou nabidkou modelů: Hanse 345 Hanse 385 Hanse 415 Hanse 575 s cenovým zvýhodněním až 37.600 EURO. Edice Tailor-made nabízí možnost materiálové a barevné individualizace vybraných modelů plachetnic Hanse. Více informací poskytneme na vyžádání.

Podílové vlastnictví lodí

Pro ty z vás kteří zvažují koupi ať už ojeté nebo nové lodě přicházíme s nabídkou podílového vlastnictví lodí. Výhodou pro vás bude rozdělení investice a provozních nákladů mezi spolumajitele a zajištění průběžného servisu prostřednictvím našich zahraničních partnerů. V případě zájmu vám rádi podáme bližší informace.