TPS Centrum » Aktuálně

Aktuálně

23. Česká námořní rallye - Mistrovství ČR One Design

Vážení, rádi bychom vás informovali o blížícím se termínu již 23. České námořní rallye, která se opět jede jako Mistrovství ČR One Design v termínu 12. – 19.10. 2019 na lodích FIRST 35 a ELAN 350. 30 závodních lodí a přibližně 240 účastníků bude o mistrovský titul bojovat v Chorvatsku v oblasti Murter - Biograd – Piškera – Murter. Více informací naleznete na www.ceskanamornirallye.cz Po skončení závodu doporučujeme navštívit výstavu 21. Biograd Boat Show, která se koná v termínu 17. – 20.10.2019. Více informací o výstavě: www.bbs.com.hr

Využijte výhodné ceny plachetnic HANSE a DEHLER

Vážení, s novou modelovou řadou pro období 2019/2020 loděnice Hanse přichází i se speciální cenovou nabídkou, která zahrnuje všechny modely plachetnic HANSE a DEHLER a je určena těm, kteří plánují objednat novou loď na sezónu 2020. Při včasném objednání lze při využití této nabídky ušetřit až 72.237,- EUR v případě modelu HANSE 588. Nabídka je časově omezena. V případě zájmu podáme bližší informace.

23. ČNR - zahájení přihlášek

Vážení jachtaři, v pátek 15.3. byly zveřejněny aktuální webové stránky pro letošní ročník www.ceskanamornirallye.cz. Současně začneme přijímat přihlášky, které budou umístěny v sekci VYPSÁNÍ. Závodní lodě, podmínky a formát závodu zůstávají stejné jako v předchozím roce. Jediné, co se proti loňsku doufejme změní, budou snad trošku lepší povětrnostní podmínky. Věřte v to i Vy a přijeďte si zazávodit v tradičně skvěle obsazené regatě.

SUNBEAM 46.1 - loď roku 2019

Je pro nás ctí vás informovat, že novinka rakouské loděnice SUNBEAM, model 46.1, byl vyhlášen evropskou lodí roku 2019 v kategorii LUXURY CRUISER. Díky perfektní ergonomii, stylu a kvalitnímu zpracování, zvítězila nad jachtami renomovaných výrobců. Vyhlášení vítězů proběhlo při příležitosti výstavy BOOT Düsseldorf. Nominované lodě posuzovalo 12 zástupců významných jachtařských časopisů z celé Evropy. Zájemcům rádi poskytneme bližší informace k oceněné lodi.